Dynamic Motion Systems to nowoczesna firma, założona przez specjalistów z branży automatyki, metrologii i mechaniki precyzyjnej. Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów przemieszczeń w postaci modułów liniowych wyróżniających się wysoką dynamiką ruchu oraz wysoką dokładnością pozycjonowania.

Dzięki naszej filozofii rozwiązań bazującej na zasadzie „ plug&play”, nasze rozwiązania są z łatwością stosowane w różnych gałęziach przemysłu  (medyczny, farmaceutyczny, linie produkcyjne, systemy pakujące, systemy napełniające, sterowanie ruchem, precyzyjne skanowanie itp.)

Oprócz standardowych rozwiązań bazujących na specjalnie opracowanym module MG budujemy także dedykowane systemy wieloosiowe, które są wykorzystywane do budowy drukarek 3D, ploterów XYZ, maszyn pakujących, optycznych systemów pomiarowych, manipulatorów oraz innych maszyn i urządzeń.

Nasz dział badawczo-konstrukcyjny, składający się ze specjalistów, chętnie podejmie się zadań trudnych, których nie da się wykonać za pomocą standardowych modułów.

Jeśli masz projekt do wykonania, skonsultuj go z nami. Na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie Twojego problemu oraz wykonamy go szybciej oraz dużo taniej niż do tej pory myślałeś. 

logo dms1

DYNAMIC MOTION SYSTEMS
KRZYSZTOF ZIEMBA

info@dynamic-motion.eu
Przemysłowa 2, 05-220 Zielonka
NIP: 5242483507 | Regon: 385626876

facebook  li


Copyright 2024 by Dymanic Motion System. All rights reserved.
Wynonanie Strony www Warszawa